Czyszczenie suchym lodem

 

Firma CIS od 2007r zajmuje się czyszczeniem przy zastosowaniu technologii wydmuchiwania suchego lodu. Doskonale wykonana usługa, szybka reakcja, to niektóre z powodów, dla których nasi klienci wybierają współpracę z nami. Jesteśmy zaangażowani, aby dostarczać to, co obiecujemy i dowiedliśmy tego u wielu klientów.

Posiadamy ogromne doświadczenie, które zdobyliśmy świadcząc usługi na wielu płaszczyznach, nie jest nam obcy: PRZEMYSŁ DRUKARSKI, ENERGETYCZNY, HUTNICZY, LOTNICTWO.

Sprawdziliśmy się czyszcząc setki godzin w PRZEMYŚLE SPOŻYWCZYM, PRODUKCJI OPON, PRZEMYŚLE GUMOWYM, DRZEWNYM, SAMOCHODOWYM, TWORZYW SZTUCZNYCH, ODLEWNICZYM.

Coraz częściej i coraz chętniej jesteśmy angażowani do bardzo odpowiedzialnej pracy, jaką jest z pewnością RENOWACJA I KONSERWACJA ZABYTKÓW.

Jako jedyna firma czyścimy maszynami amerykańskiej Firmy Cold Jet oraz włoskiej M.E.C.

Gruntownie przeszkolona ekipa, tysiące godzin spędzonych na testach, to nas wyróżnia.

PROFESJONALIZM, ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat możliwości zastosowania u Państwa technologii czyszczenia suchym lodem zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi zastosowaniami.

Co to jest suchy lód.:

Suchy lód produkowany jest z ciekłego dwutlenku węgla (CO2), Podczas procesu rozprężania do ciśnienia atmosferycznego tworzy się śnieg, który jest tłoczony przez formę i w efekcie zagęszczenia powstają bardzo twarde granulki suchego lodu.

suchy lód

Suchy lód jest całkowicie naturalnym produktem przyjaznym dla środowiska. Ponadto, podczas sublimacji nie pozostawia zanieczyszczeń. Jest produktem niepalnym i nietoksycznym.

Suchy lód wytwarza bakteriostatyczną atmosferę, która poprawia jakość produktów zapobiegając ich utlenianiu, co wpływa pozytywnie na stosowanie go w przemyśle spożywczym.

Technologia:

Specjalizujemy się w czyszczeniu suchym lodem wykorzystując technologię wydmuchiwania cząstek suchego lodu. Ta technologia pozwala w łatwy i skuteczny sposób oczyścić powierzchnie poprzez oderwanie się zabrudzeń nie niszcząc czyszczonej powierzchni

czyszczenie suchym lodem

Proces czyszczenia suchym lodem wykorzystuje następujące zjawiska:

  • energia kinetyczna cząstek suchego lodu,
  • efekt szoku termicznego,
  • efekt cieplno-kinetyczny.

 Zalety: 

  • brak wilgoci,
  • brak zużycia materiału i korozji,
  • brak konieczności demontażu maszyny,
  • brak konieczności utylizacji odpadów,
  • czyszczenie bez użycia środków chemicznych,
  • niskie koszty,
  • bezpieczna dla środowiska naturalnego

 

 

 W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z naszymi specjalistami.

SPRAWDŹ NAS!!!

NA ŻYCZENIE KLIENTA WYKONUJEMY PRÓBY CZYSZCZENIA